O nas


magda_okNasze imiona to Magdalena i Aleksander. Pochodzimy z Podhala i Śląska ale los sprawił, ze osiedliśmy na stałe na Podkarpaciu gdzie urodzili się synowie Franciszek (2004) i Jan Kazimierz (2008).

Historia zamiłowania do szanucerków ściśle związana jest z historią naszego życia. W 2002 roku naszym prezentem ślubnym stała się Coffey – suczka o umaszczeniu typu „pieprz i sól”. Dwa lata później spełniły się marzenia o własnym domu i swobodzie –  zakupiliśmy  gospodarstwo rolne, co pozwoliło na dalszy rozwój hodowli. Od tego czasu powoli  powiększamy nasze stadko, które obecnie obejmuje pieski o imionach: Coffey, Elerrina, Astrantia, Yorka Yordania i Parys.
Mieszkają z nami również stale lub przejściowo inne zwierzęta.

Z wykształcenia i wykonywanego zawodu jesteśmy leśnikami. Nasze zainteresowania związane są głownie z przyrodą, a realizujemy je poprzez prowadzenie gospodarstwa nastawionego na różnorodną żywność ekologiczną, uprawę winorośli i organizując otoczenie w którym żyjemy w kierunku jak najbardziej zgodnym z naturą.

Podziękowania

         Pragniemy tutaj gorąco podziękować Beacie Kielar z hodowli Herbu Węszynos dzięki, której postawiliśmy pierwsze kroki na ringu. 

         Wielkie podziękowania dla Izabeli i Rafała Podolskich z Hodowli Dolina Rivendell za to, że zawsze wspomagają nas swoja wiedzą i dobrym słowem.

Dziękujemy również Justynie oraz Piotrowi z Rzeszowa za wszelkie wskazówki i rady.

           Bardzo dziękujemy wszystkim właścicielom szczeniąt z naszej hodowli za zaufanie i otoczenie troską i miłością szczeniąt tworzących rodzinę sznaucerków Almanis Polonia.

                              Dziekujemy Wam wszystkim Serdecznie!